16 lis 2016

Miło nam poinformować, że konkurs na rozwinięcie hasła kampanii informacyjnej „Każdy adres jest ważny” został rozstrzygnięty. W konkursie zwyciężyło hasło: „Każdy adres jest ważny, ponieważ straż, policja, pogotowie mogą pomóc Tobie. Lepiej idź po rozum do głowy, miej swój numer porządkowy!”, które zostało nadesłane przez Urząd Miejski w Gliwicach. Przesłane hasło zebrało największą liczbę głosów (458) w głosowaniu, które przeprowadzone zostało przy pomocy serwisu społecznościowego Facebook na profilu GUGiK. Drugie miejsce z liczbą 340 głosów zajął Urząd Gminy Czarnocin (woj. łódzkie), zaś miejsce trzecie z liczbą 296 głosów zajął Urząd Miejski w Gorlicach.

Urzędowi Miejskiemu w Gliwicach gratulujemy zwycięstwa, a wszystkim gminom, które wzięły udział w naszym konkursie serdecznie dziękujemy za udział i zaangażowanie mieszkańców w działania prowadzonej przez nas kampanii informacyjnej.

Nagrodą w konkursie jest nagranie filmu promującego ideę gromadzenia aktualnych i wiarygodnych danych adresowych na terenie zwycięskiej gminy wraz z udziałem jej przedstawicieli.


Read More

24 paź 2016

W ramach prowadzonej obecnie kampanii społecznej pod hasłem „Każdy adres jest ważny” Główny Urząd Geodezji i Kartografii rozpoczyna konkurs, którego celem będzie rozwinięcie powyższego hasła oraz promowanie głównej idei kampanii. Z jego pomocą chcemy zachęcić gminy do aktywnego wsparcia kampanii społecznej oraz zwiększyć świadomość wśród obywateli na temat wykorzystania danych adresowych.

Konkurs skierowany jest do Urzędów Gmin. Aby wziąć udział w konkursie wystarczy spełnić 3 poniższe warunki:

  1. Na adres mailowy emuia@gugik.gov.pl przesłać propozycje rozwinięcia hasła „Każdy adres jest ważny, ponieważ…” wraz z danymi osoby kontaktowej, reprezentującej jednostkę samorządu.
  2. Udostępnić publicznie na swojej stronie w serwisie Facebook wydarzenie informujące o konkursie oraz polubić Fanpage GUGiK. Na stronie Wydarzenia zostaną opublikowane przesłane przez uczestników propozycje haseł.
  3. Zebrać jak największą liczbę głosów na przesłane hasło.

NAGRODĄ w konkursie jest film promujący ideę gromadzenia aktualnych i wiarygodnych danych adresowych, który zostanie nagrany na terenie zwycięskiej gminy. W filmie będą mogli wystąpić przedstawiciele gminy. Film będzie również doskonałym materiałem promocyjnym dla gminy, który będzie mogła wykorzystać w kanałach online.

Data rozpoczęcia konkursu: 24.10.2016 r.

Data zakończenia konkursu: 14.11.2016 r. godz. 12:00

Szczegółowy regulamin konkursu: Regulamin

infografika_konkurs_18.10

Read More