26 maj 2015

Z przyjemnością prezentujemy nową odsłonę Portalu EMUiA. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom stworzyliśmy portal będący jednocześnie miejscem logowania się do Aplikacji, jak również źródłem rzetelnych informacji. Mamy nadzieję iż spełni on swoje zadanie i stanie się funkcjonalnym narzędziem, pomocnym w codziennej pracy gmin. Portal zawiera 6 zakładek, w których zamieściliśmy najważniejsze, z punktu widzenia pracy z Aplikacją EMUiA, dane i materiały. W trosce o Państwa komfort będą one na bieżąco uzupełniane i aktualizowane.

Read More

25 maj 2015

W związku z wdrażaniem nowej wersji Aplikacji EMUiA, główny Urząd Geodezji i Kartografii organizuje dla gmin serię bezpłatnych szkoleń. Podczas zajęć warsztatowych nabędziecie Państwo wiedzę i praktyczne umiejętności na temat korzystania z wdrażanej wersji Aplikacji. Organizator szkoleń zapewnia uczestnikom indywidualne stanowiska komputerowe z odpowiednim oprogramowaniem, materiały szkoleniowe, certyfikat (pod warunkiem ukończenia szkolenia), wyżywienie w postaci obiadu oraz poczęstunku w trakcie dwóch przerw kawowych. Podczas szkoleń nie zabraknie także konkursów z nagrodami.

Dotychczasowe szkolenia zostały bardzo wysoko ocenione przez uczestników. Z przeprowadzonych badań ankietowych wynika, iż cenią sobie oni szczególnie kompetencję prowadzących oraz ich zaangażowanie. W ocenie ankietowanych instrukcja obsługi aplikacji jest przystępna i odpowiednia. Ponadto wysoko oceniony został punkt dotyczący możliwości zdobycia nowej wiedzy. Podkreślana była także odpowiednia dostępność informacji przed szkoleniem oraz jakość otrzymanych materiałów dydaktycznych.

Zgłoszenie chęci udziału w szkoleniu dokonuje się poprzez wypełnienie formularza w systemie rejestracji uczestników. Rejestracji należy dokonać dla każdego uczestnika. W przypadku pytań należy kontaktować się pod adresem: rekrutacja@szkolenia-aplikacja.pl lub pod numerem telefonu +48 12 295 08 25 wew. 108.


20150504

20150417

Read More

22 maj 2015

Zebraliśmy już pierwsze opinie na temat nowej wersji Aplikacji EMUiA. Ponad 90% uczestników ocenia przejrzystość i czytelność aplikacji na poziomie bardzo dobrym. Wysoko wypadła również ocena sposobu nawigacji po aplikacji, niemal 90% badanych udzieliło pozytywnych odpowiedzi. Prawie 80% użytkowników jest zadowolonych z szybkości działania narzędzia. Oceny te cieszą tym bardziej, że to właśnie dla Państwa komfortu pracy, ulepszyliśmy naszą Aplikację.

Read More

21 maj 2015

Gminy zainteresowane korzystaniem z Aplikacji EMUiA zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami, którzy odpowiedzą na wszelkie Państwa pytania (zakładka KONTAKT). Zachęcamy do przetestowania Aplikacji EMUiA 2.0., by przekonać się jak funkcjonalne i przyjazne jest to narzędzie.

Kliknij


I dowiedz się jakie to proste

Read More