16 lis 2016

Wyniki konkursu „Każdy adres jest ważny”

Miło nam poinformować, że konkurs na rozwinięcie hasła kampanii informacyjnej „Każdy adres jest ważny” został rozstrzygnięty. W konkursie zwyciężyło hasło: „Każdy adres jest ważny, ponieważ straż, policja, pogotowie mogą pomóc Tobie. Lepiej idź po rozum do głowy, miej swój numer porządkowy!”, które zostało nadesłane przez Urząd Miejski w Gliwicach. Przesłane hasło zebrało największą liczbę głosów (458) w głosowaniu, które przeprowadzone zostało przy pomocy serwisu społecznościowego Facebook na profilu GUGiK. Drugie miejsce z liczbą 340 głosów zajął Urząd Gminy Czarnocin (woj. łódzkie), zaś miejsce trzecie z liczbą 296 głosów zajął Urząd Miejski w Gorlicach.

Urzędowi Miejskiemu w Gliwicach gratulujemy zwycięstwa, a wszystkim gminom, które wzięły udział w naszym konkursie serdecznie dziękujemy za udział i zaangażowanie mieszkańców w działania prowadzonej przez nas kampanii informacyjnej.

Nagrodą w konkursie jest nagranie filmu promującego ideę gromadzenia aktualnych i wiarygodnych danych adresowych na terenie zwycięskiej gminy wraz z udziałem jej przedstawicieli.